FOREVER’DA BAŞARININ SİHİRLİ FORMÜLÜ

Forever Living de network işine başladın ya da yeni başlamayı düşünüyorsun. Merak ettiğin bir konu var. Acaba Forever Living de network marketing işini başarabilir miyim?

Elbette ki başarmış diğer network marketer lar gibi sen de network marketing işini başarabilirsin.

Peki, Forever Living de seni başarılı kılabilecek ve hedeflerine ulaşmana yardımcı olabilecek sihirli formül nedir?

Cevap elbette bir sır olmadığıdır.

Forever Living de başarılı olan network marketer arkadaşların izlediği 5 basit adım vardır. Hadi şimdi birlikte bu adımları tanıyalım…

 

Birincisi, Forever Living ürünleri kullanmak.

Forever Living network marketing işimizin temelinde ürünler çok önemli bir rol üstlenir. Kendinin en iyi müşterisi olmalısın.

Forever Living in aloe vera ürünlerini kullanmak, ürünleri tanımana yardımcı olur ve kişisel deneyimin olduğu için tavsiyelerine güvenilirlik katar.

Verdiğin her kişisel siparişe yeni bir Forever Living ürünü ekleyerek Forever Living in sunduğu tüm ürünleri deneyimlemeye devam edebilirsin.

 

İkincisi, Forever Living ürünlerini paylaşmak.

İyi şeyleri paylaşmak, tavsiye etmek doğamızda vardır. Tıpkı beğendiğimiz bir film (aloe veralı ürünler gibi) veya en sevdiğimiz restoranı tavsiye etmek gibi.

Forever Living ürünlerini kullanıp, ürünleri hissederek sonuçlarını oluşturduktan sonra, kişisel olarak bu sonuçlarını paylaşmak başarılı bir perakende satış ve network marketing işi kurmana yardımcı olacaktır.

Pek çok başarılı Forever Living liderinin düzenli olarak sipariş veren network marketing işinden para kazanmasını sağlayan  yaklaşık 15 ile 30 arası müşterisi vardır.

Network Marketer ın Müşteri oluştururken dikkat etmesi gereken nokta, önce onların ihtiyaçlarını anlamak sonra da  hedeflerini desteklemeye yardımcı olabilecek aloe vera özlü ürünleri önermek olmalıdır.

Merak etme! Dünyanın en büyük aloe vera üretici Forever Living ürünleri satışını yaparken yalnız olmayacaksın. Sponsorların her zaman senin yanında olacak.

 

Üçüncüsü, her ay yeni insanlara sponsor olmak.

Her ay yeni birilerine sponsor olmak; Forever Living fırsatını paylaşmak yeni kişileri ve yeni müşterileri Forever Living network marketing iş planı ile tanıştırmak Forever Living de başarılı olmanın önemli bir parçasıdır.

Her ay yeni FBO’lara sponsor olman Forever living network marketing işin için geniş ve güçlü bir temel oluşturmana ve ekibine davranışlarınla örnek olmana yardımcı olacaktır. Unutma! Sen ne yaparsan ekibinde bunu kopyalayacaktır.

 

Dördüncüsü, 4cc aktiflik yapmak.

Network marketing e nasıl başlarım sorusunun cevabı aslında burada. 4 cc aktiflik Forever Living Network Marketing işinin ilk mesaisidir. Ben Forever Living de Network Marketinge başlamak istiyorum diyorsan 4 cc aktifliği yapmalısın.

Aktiflik yapmak iş planının gerçek kazanç potansiyelini ortaya çıkarmanın kilit noktasıdır.

İş hacmi primine, yurt dışı seyahatlere, Globally Rally, Chairman’s Bonus ve Eagle Manager gibi önemli teşvik programlarına hak kazanman, 4cc aktiflik yapmakla başlar.

Aktiflik yapmak, kişisel olarak Forever Living aleo veralı ürünleri deneyimleyerek ve  paylaşarak Networker işinde farklı bir iletişim hattı oluşturmanı da sağlayacaktır.

Ve Forever’da başarılı olmanın beşinci adımı, her teşvik programına hak kazanmaktır.

Forever Living avanjtajıyla network marketing iş planında yer alan teşvikler hedeflerine ulaşman için geliştirilmiştir.

Forever Living network marketing  teşvik programlarını kazanma planıyla çalışarak, güçlü, istikrarlı ve uzun vadeli başarılı bir iş kurmak için gereken tüm aktiviteleri tamamlayabilirsin.

 

Chairman’s Bonus, Global Rally, Eagle Manager Retreat gibi teşvik programları sana dünya çapında seyahatler, network kurma ve farklı ülkelerden prim kazanma  gibi iş dünyasının sunduğu her imkanı deneyimlemeni sağlayacak ek avantajlar da sunar.

Forever Living network marketing da başarının sırrı hiçbir şekilde sır değildir. Aslında bu, tüm farkı oluşturabilecek, 5 basit maddeden oluşan bir seridir.

Forever Living aleo veralı ürünleri kullanmak, ürün sonuclarını paylaşmak, her ay yeni birilerine sponsor olmak, 4cc aktiflik yapmak ve her teşvik programına hak kazanmak.

Forever’da Living network marketing başarılı olmak işte bu kadar basit. Sen de hemen, hiç beklemeden Forever işini kurmaya başlayabilirsin.

You may like