FOREVER İŞİNDE BAŞARININ 4 TEMEL İLKESİ

Forever Living network marketing işine başladın ve başarı adımlarını uyguluyorsun. Çalışmaların esnasında dikkat etmen 4 temel ilke var ki, bunlar senin işinin kalıcı, istikrarlı ve dengeli bir şekilde büyümesini sağlayacaktır.

 

4 temel ilke şunlardır:

 

1 – Yeni FBO kaydetme

FBO kaydetme birbirini takip eden 2 ay içinde belirli bir miktar Forever Living aloe vera  ürünü satın alarak, ekibine katılan sponsorluğunu yaptığın herkesi ifade eder.

Bu aktivite Forever Living network marketing iş planının gelir elde etme/kazanç sağlama potansiyelini gerçek anlamda ortaya çıkarmaya başlayan aktivitedir.

Geleneksel ya da dijital sahada, tanıdığın ve tanımadığın insanlarla iletişim halinde olman, onlara Forever Living aloe vera ürün ve iş fırsatını sunman, işe başlamalarına yardımcı olman, FBO kaydetmeni desteklemeye katkıda bulunur.

 

2 – Devamlılık

Devamlılık hali hazırda ekibinin bir parçası olan ve sipariş veren herkesi ifade eder.

Bu Forever Living network marketing  işindeki aktif FBO’larının sayısı ve bir aydan daha uzun bir süredir sipariş verenlerin sayılarıyla ölçülür. Güçlü ve kalıcı bir iş kurmak için devamlılık çok önemlidir.

Özellikle müşteri ve FBO takibi Forever Living network marketing  işinin devamlılığını desteklemeye katkıda bulunacaktır.

 

3 – Performans

Performans, Forever Living network marketing işindeki perakende satış, online satış, indirimli müşteri ve kişisel siparişlerin toptan satış değerinin, sipariş veren kişi sayısına bölünmesini ifade eder.

Performans, aktiflik ve yüzde 93’e kadar perakende satış kârı oluşturduğu için önemlidir.

Takibi yapılan memnun müşteriler iyi birer FBO olarak gelecekte Forever Living network marketing işine katılma potansiyeline sahiptirler. Unutma! Güçlü liderler memnun müşterilerden oluşur.

Performansa odaklanmak, kişisel kullanımı, perakende satışı ve sponsor olmayı teşvik etme yoluyla Forever işinin büyümesine ve istikrarına doğrudan katkıda bulunur.

 

4 – Gelişme

Gelişme, iş planı seviyeleri boyunca ilerleyen ve teşvik programlarına hak kazanan ekibindeki FBO’ları ifade eder.

FBO’ larının bu ilerlemeyi sağlayabilmeleri için iyi bir eğitim sistemine ihtiyaçları vardır. Bu konuda da endişelenmene gerek yok. Kurduğumuz başarısı kanıtlanmış eğitim sistemimizle yıllardır, binlerce FBO bu teşviklere hak kazandı.

Sen ve ekibin, güçlü liderler yetiştirmek, kariyer basamaklarında ilerlemek, liderlik primi ve artan gelirler elde etmeyi istiyorsan, eğitim sistemini etkili kullanmalısın.

Gelişme için yapılacak önemli aktiviteler, Forever Living network marketing iş planı içinde liderlik seviyesine ulaşmaları için FBO’larına bir şeyleri göstererek anlatmak, öğretmek ve onları motive etmek için zaman harcamayı içerir.

Bu çaba aynı zamanda, FBO’larının yüksek başarı elde etmelerine yardımcı olmak için, ekip içinde iş konusunda ciddi olanları belirlemeyi ve onlara bir büyüme stratejisi planlamayı da kapsar.

Forever’da Living network marketing işinde büyük hedeflerin varsa, istikrarlı bir iş kurmak için, bu 4 temel ilkeye; FBO kaydetme, devamlılık, performans, gelişme alanlarının her birine ve bunlarla ilgili faaliyetlere eşit olarak odaklanmalısın.

Sonuç hedeflerine ulaşmak için temel oluşturacak, dengeli bir iş olacaktır.

You may like